GAUKITE TOP1 PRAUSIKLĮ DOVANŲ!

DAUGIAU >>

Kalba ir valiuta

Kalba ir valiuta

Kalba Lietuvių
  • Lietuvių
Valiuta Euras
  • Euras
  • Svaras sterlingų
  • Jungtinų Amerikos Valstijų (JAV) doleris

MATH įkūrėja

Marija Valaite - MATH Scientific

Visą gyvenimą buvau apsupta kūrybos, mokslo ir gyvenimiškų patirčių sintezės. Mačiau ne vieną globalų pavyzdį, kaip sujungus industrijas gimsta naujovės ir gerėja gyvenimo kokybė milijonams žmonių.

Gilinimasis į odos galimybes, struktūrą, problemas ir jų sprendimo būdus mano profesiniame kelyje atsirado ne iš karto. Keletą metų turėjau galimybę tiesiogiai susidurti su žmonėmis, kuriems reikėjo pagalbos prižiūrint savo odą, kuriems reikėjo efekto, o ne tik pažado. Būtent tuomet pajutau, kad užmiegu ir pabundu su noru padėti. 

Taip ir kilo idėja sujungti man artimai pažįstamas šiuolaikinio mokslo, sveikatingumo ir grožio industrijas. Nuo pirmosios MATH kompanijos gyvavimo dienos, pagrindinis mūsų tikslas – kurti žmogui ir planetai draugiškus sprendimus, kurie iš tiesų veikia ir padeda jaustis užtikrintai savo odoje. 

MATH komandoje mes atsigręžėme į ląstelę, nuo kurios viskas ir prasideda. Įsigilinus į joje vykstančius biologinius procesus, pavyko sukurti subalansuotas formules, kurios tuos procesus stiprina ir palaiko. Nuolat atliekame ir analizuojame įvairius mokslinius tyrimus, testuojame naujausius ingredientus taip užtikrindami savo kuriamų sprendimų efektyvumą. 

Dar vienas svarbus elementas MATH kompanijos istorijoje – tai prekinis ženklas, kuris yra mokslo, žinių ir užtikrintumo simbolis. Kartu su komanda siekiame, kad kiekvieną kartą pamatę MATH pavadinimą, gautumėt ir priminimą, kad jūs esate svarbūs ir dėl jūsų kasdien pranokstame patys save.

Linkiu Jums ‘gražios odos dienos’ kiekvieną dieną,
Marija V.

Sekite mus Instagram

@mathscientific